2015 - Pólya díjasok

arki tamas

Árki Tamás

(Révai Miklós Gimnázium, Győr)

Árki Tamás 2005 óta a győri Révai Miklós Gimnázium tanára. Rendszeresen vezet tehetséggondozó foglalkozásokat, tanítványai kiemelkedő eredményeket értek el országos matematikaversenyeken, és egyre növekvő számban vesznek részt az Erdős Pál Matematikai Tehetséggondozó Iskola foglalkozásain.

Árki Tamás tanári munkássága, tanítványai versenyeredményei, valamint tehetséggondozó munkája alapján Pólya György-díjat vehet át.

nagyne kontra nora

Nagyné Kontra Nóra

(Szent István Sport Általános Iskola És Gimnázium, Jászberény)

Nagyné Kontra Nóra a Szent István Egyetem Gyakorló Sport Általános Iskola és Gimnázium tanára. Széleskörű pedagógiai tevékenységének kiemelt területe a tehetséggondozás. Tanítványai rendszeresen kiemelkedő eredményeket érnek el országos matematika versenyeken és jelentős számmal részt vesznek az Erdős Pál Matematikai Tehetséggondozó Iskola foglalkozásain.

Nagyné Kontra Nóra kiváló tanári munkája, valamint tanítványainak kiemelkedő eredményei alapján Pólya György-díjat vehet át.