Gulyásné Nemes Katalin

Munkája során mindig nagy hangsúlyt fektetett a matematika és a fizika megszerettetésére, tehetséggondozásra, a tanulók felzárkóztatására. Tanítványai szép eredményeket értek el országos matematikaversenyeken, évek óta részt vesznek az Erdős Pál Matematikai Tehetséggondozó Iskola foglalkozásain. Tantárgyi és pedagógiai felkészültségével méltán vívta ki kollégái, tanítványai elismerését, szeretetét. Szakmai munkája, elért eredményei alapján, volt tanítványai javaslatára Pólya György-díjat vehet át.

Zsovár Anita

1994-től tanít a Batthyány Lajos Gimnáziumban, ahol szakköri munkája során kiváló munkát végez az iskola matematikai tehetséggondozásában. Aktívan közreműködik a Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny rendezésében és a tehetséges diákok számára szervezett nemzetközi táborok lebonyolításában. Diákjai évek óta előkelő helyezéseket érnek el az országos matematikaversenyeken, az idei évben egyik tanítványa az Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny döntőjébe jutott matematikából. Szakmai tevékenységével nagymértékben hozzájárult az Erdős Pál Matematikai Tehetséggondozó Iskola eredményes működéséhez.