Martonné Németh Mária

(Batthyány Lajos Gimnázium és Egészségügyi Szakközépiskola)

Martonné Németh Mária munkáját mindig az igényesség, alaposság, precizitás, tanítványai iránti törődés jellemezte. Minden tanítványával nagy gonddal foglalkozott és kitüntetett figyelmet fordított a tehetséges tanulókra.

Rendszeres szakköri és tanórán kívüli munkája nyomán nagyon sok diákja jutott be matematikából az Országos Tanulmányi vetélkedő, az Arany Dániel verseny döntőjébe, ahol tanítványai gyakran az első tíz helyezett között végeztek.

Az Erdős Pál Matematikai Tehetséggondozó Iskola indulásától kezdve ösztönözte kiváló diákjait a részvételre.