Bejelentkezés Regisztrálás

Bejelentkezés

cimer szines 200 akkrekival tehetsegpont alapitvany logo logo evopro colorfacebook-logo

Rátz Tanár Úr Életműdíj

Rátz Tanár Úr Életműdíj

Dr. Pintér Ferenc kapta meg idén a Rátz Tanár Úr Életműdíjat a matematikai tehetséggondozásban kifejtett tevékenységért. A díj átadására a Magyar Tudományos Akadémián került sor 2006. október 31-én.

 

 

 

A díjat az Ericsson Magyarország, Graphisoft és a Richter Gedeon hozta étre a Magyar Természettudományos Oktatásért. Az alapítvány díjazottai azok a középiskolai és általános iskolai tanárok, akik az alapítók tevékenységi köréhez szorosan kapcsolódó magyarországi matematika-, fizika-, kémiaoktatás területén kimagasló szerepet töltenek be a tantárgyak népszerűsítésében és tehetséggondozásba

Az oldal cookie-t használ a felhasználói élmény javítása érdekében. Elfogadásával hozzájárul a cookie-k gyűjtéséhez. A cookie-król bővebben: wiki.