Bejelentkezés Regisztrálás

Bejelentkezés

cimer szines 200 akkrekival tehetsegpont alapitvany logo logo evopro colorfacebook-logo

Cseri Péter: Edzőtábor tudósjelölteknek

Cseri Péter: Edzőtábor tudósjelölteknek

A veszprémi Pannon Egyetemen saját íróasztal jár a kiemelkedő hallgatóknak

Évente négy-öt alkalommal tart nyitva az Erdős Pál Matematikai Tehetséggondozó Iskola: a hosszú hétvégeken Veszprémben és Kecskeméten gyűlnek össze a legjobb középiskolás matematikusok. Ők már nem az egyetemi felvételire, hanem a tudományos kutatói pályára treníroznak.

- Hogy miért járok Veszprémbe? Mert imádom a matekot. Matematikus szeretnék lenni. Ez az iskola nyilván segíthet az egyetemi felvételiben is, de inkább az a célom, hogy minél több tanárral, módszerrel, feladattípussal találkozzam ..

Itt olvashatja az eredeti cikket!

Az oldal cookie-t használ a felhasználói élmény javítása érdekében. Elfogadásával hozzájárul a cookie-k gyűjtéséhez. A cookie-król bővebben: wiki.