Bejelentkezés Regisztrálás

Bejelentkezés

cimer szines 200 akkrekival tehetsegpont alapitvany logo logo evopro colorfacebook-logo

A tehetségek szolgálatáért

A tehetségek szolgálatáért

A matematika területén elismert nemzetközi hírű szaktekintélyek példaértékű munkáját díjazták a tehetségnapon, melyet az országos tehetségsegítő hálózat kialakítására szolgáló projekt, a Magyar Géniusz Program keretében szerveztek meg, Bartók Béla születésének évfordulójához kapcsolódva.

Csermely Péter, a Nemzeti Tehetségsegítő Tanács elnöke elmondta: a tehetségnap a tehetségek és a tehetségekkel foglalkozók elismeréséről szól. Prőhle Gergellyel, a Külügyminisztérium helyettes államtitkárával együtt adta át a Tehetség Szolgálatáért Életműdíjat dr. Pintér Ferencnek és dr. Katz Sándornak. A pedagógusok helyi és városi szintű tehetséggondozó tevékenységük mellett a ...

Itt olvashatja az eredeti cikket!

Az oldal cookie-t használ a felhasználói élmény javítása érdekében. Elfogadásával hozzájárul a cookie-k gyűjtéséhez. A cookie-król bővebben: wiki.