Bejelentkezés Regisztrálás

Bejelentkezés

cimer szines 200 akkrekival tehetsegpont alapitvany logo logo evopro colorfacebook-logo

Életműdíj a tehetséggondozó pedagógusoknak

Életműdíj a tehetséggondozó pedagógusoknak

Az országos tehetségnapon a Tehetség Szolgálatáért kitüntetés életműdíját vehette át az Erdős Pál Matematikai Tehetséggondozó Iskola két pedagógusa, Pintér Ferenc és Katz Sándor március 26-án, Budapesten. A pedagógusok helyi és városi szintű tehetséggondozó tevékenységük mellett a Pannon Egyetem Műszaki Informatikai Karán (PE MIK) működő országos hatókörű Erdős Pál Matematikai Tehetséggondozó Iskola tanárai.

A matematika területén elismert nemzetközi hírű szaktekintélyek példaértékű munkáját díjazták a tehetségnapon, melyet az országos tehetségsegítő hálózat kialakítására szolgáló projekt, a Magyar Géniusz Program keretében szerveztek meg. Pintér Ferencnek és Katz Sándornak a tehetség Szolgálatáért Életműdíjat Csermely Péter, a Nemzeti Tehetségsegítő Tanács elnöke és Prőhle Gergely, a Külügyminisztérium helyettes államtitkára adta át ....

Itt olvashatja az eredeti cikket!

Az oldal cookie-t használ a felhasználói élmény javítása érdekében. Elfogadásával hozzájárul a cookie-k gyűjtéséhez. A cookie-król bővebben: wiki.