Bejelentkezés Regisztrálás

Bejelentkezés

cimer szines 200 akkrekival tehetsegpont alapitvany logo logo evopro colorfacebook-logo

Tehetséges ifjú matematikusok tanévzárója Veszprémben

Tehetséges ifjú matematikusok tanévzárója Veszprémben

Mintegy kétszáz ifjú matematikus vehette át az oklevelét április 8. és 10. között Veszprémben és Szolnokon, miután idén tízedik sikeres tanévét zárta a Pannon Egyetem Informatikai Kara által alapított Erdős Pál Tehetséggondozó Matematikai Iskola. A diákok a két helyszínen öt-öt hétvégén bővítették tudásukat a tehetséggondozásban elismert matematikatanárok vezetésével.

Eredményes tanévet zártak az Erdős Pál Matematikai Tehetséggondozó Iskola veszprémi és szolnoki központjában egyaránt. Immár tíz éve sikeres az egyedülálló tehetséggondozó rendszer mindkét helyszínen öt-öt hétvégén bővítették tudásukat az érdeklődők a tehetséggondozásban elismert matematikatanárok vezetésével. A mintegy ...

Itt olvashatja az eredeti cikket!

Az oldal cookie-t használ a felhasználói élmény javítása érdekében. Elfogadásával hozzájárul a cookie-k gyűjtéséhez. A cookie-król bővebben: wiki.