Bejelentkezés Regisztrálás

Bejelentkezés

cimer szines 200 akkrekival tehetsegpont alapitvany logo logo evopro colorfacebook-logo

A Pannon Egyetem hallgatója a legjobb matematikából

A Pannon Egyetem hallgatója a legjobb matematikából

Első helyezést ért el a 33. Hajós György Országos Matematika Versenyen Éles András mérnök informatikus, a Pannon Egyetem hallgatója. A május 5-e és 7-e között Baján rendezett megmérettetésen a Pannon Egyetem Műszaki Informatikai Karának (PE MIK) három diákja vett részt. Csapatversenyben a harmadik legjobb lett a kar.

A versenyt műszaki főiskolai és egyetemi karok alapképzésben részt vevő, valamint gazdasági karok nappali tagozatos hallgatói számára rendezik meg 33 éve. A PE MIK-ről két mérnök informatikus és egy villamosmérnök hallgató vett részt ...

Itt olvashatja az eredeti cikket!

Az oldal cookie-t használ a felhasználói élmény javítása érdekében. Elfogadásával hozzájárul a cookie-k gyűjtéséhez. A cookie-król bővebben: wiki.