Bejelentkezés Regisztrálás

Bejelentkezés

cimer szines 200 akkrekival tehetsegpont alapitvany logo logo evopro colorfacebook-logo

Az Erdős Pál Tehetséggondozó Iskola diákjait díjazta a PE

Az Erdős Pál Tehetséggondozó Iskola diákjait díjazta a PE

Az Erdős Pál Matematikai Tehetséggondozó Iskola országos és nemzetközi versenyeken sikeres diákjait és felkészítő tanáraikat díjazta az iskolát működtető Pannon Egyetem (PE) Műszaki Informatikai Kara június 4-én, Veszprémben.

A tíz éve sikeresen működő Erdős Pál Tehetséggondozó Iskola diákjai a különböző versenyeken már hagyományosan jól szerepelnek. Az Arany Dániel Matematika Versenyen az iskola 31 diákja jutott döntőbe, az első hat helyezett közül öten Erdős Iskolások. Az Országos Középiskolai Tanulmányi Versenyen a kategóriák első tíz ...

Itt olvashatja az eredeti cikket!

Az oldal cookie-t használ a felhasználói élmény javítása érdekében. Elfogadásával hozzájárul a cookie-k gyűjtéséhez. A cookie-król bővebben: wiki.