Bejelentkezés Regisztrálás

Bejelentkezés

cimer szines 200 akkrekival tehetsegpont alapitvany logo logo evopro colorfacebook-logo

Veszprém - Havass Miklós informatikus, a Számalk vállalatcsoport korábbi elnöke tartott előadást

Veszprém - Havass Miklós informatikus, a Számalk vállalatcsoport korábbi elnöke tartott előadást az Erdős Pál Matematikai Tehetséggondozó Iskola diákjai számára a Pannon Egyetemen (Mesterséges?) intelligencia címmel.

A Pannon Egyetem Műszaki Informatikai Kara által működtetett Erdős Pál Matematikai Tehetséggondozó Iskola diákjai számára rendszeresen tartanak előadásokat a különböző tudományterületek legrangosabb szakértői. A tehetséggondozás egyfajta tudományos nevelés, iránymutatás, szakmai karrierjük biztos alapja, nemcsak a matematika területén.

Ugyanerről az előadásról olvashat még:
 Veszport honlapján itt
 Méz Rádió honlapján itt
 Vehír honlapján itt

Itt olvashatja az eredeti cikket!

Az oldal cookie-t használ a felhasználói élmény javítása érdekében. Elfogadásával hozzájárul a cookie-k gyűjtéséhez. A cookie-król bővebben: wiki.