Bejelentkezés Regisztrálás

Bejelentkezés

cimer szines 200 akkrekival tehetsegpont alapitvany logo logo evopro colorfacebook-logo

Június 9-én tartotta tanévzáró ünnepségét az Erdős Pál Matematikai Tehetséggondozó Iskola a Pannon Egyetemen.

Június 9-én tartotta tanévzáró ünnepségét az Erdős Pál Matematikai Tehetséggondozó Iskola a Pannon Egyetemen.

A Pannon Egyetem Műszaki Informatikai Kara által működtetett Erdős Pál Matematikai Tehetséggondozó Iskola országos versenyeken kiemelkedő eredményt elért diákjai és felkészítő tanáraik munkájának elismerésére ünnepséget rendeztek június 9-én. Dr. Friedler Ferenc, a Pannon Egyetem rektora köszöntőjében elmondta, a középiskolai matematikaoktatás fontos a műszaki és természettudományi egyetemi képzésekben, ebben vállal meghatározó szerepet az Erdős Pál Matematikai Tehetséggondozó Iskol

Itt olvashatja az eredeti cikket!

Az oldal cookie-t használ a felhasználói élmény javítása érdekében. Elfogadásával hozzájárul a cookie-k gyűjtéséhez. A cookie-król bővebben: wiki.