Bejelentkezés Regisztrálás

Bejelentkezés

cimer szines 200 akkrekival tehetsegpont alapitvany logo logo evopro colorfacebook-logo

Miskolc, 2020. február 07 - 09. órarend és program

ERDŐS PÁL MATEMATIKAI TEHETSÉGGONDOZÓ ISKOLA

3. hétvégéjének programja
Miskolc, 2020. február 07 - 09.

 

PÉNTEK
12.00 – 13.30 Érkezés a kollégiumba, regisztráció
(Karacs Teréz Kollégium, Miskolc, Győri kapu u. 156.)

Megközelíthető 1-es és 2-es villamossal a vasútállomásról, közvetlenül a Károly utcai megálló mellett található a kollégium.
Buszpályaudvarról is az 1-es és 2-es villamossal a Szinvapark megállótól a Károly utcai megállóig.
14.00 – 14.25 Rövid megbeszélés a foglalkozások helyszínén (Baross Gábor Szakgimnázium, Miskolc, Rácz Ádám u. 54. földszint)
Megjelenés kötelező!
14.30 – 16.00 Órarend szerinti foglalkozások.
16.30 – 18.00 Órarend szerinti foglalkozások.
18.15 – 18.45 Vacsora
18.30 – 22.00 Szabadidő, klubfoglalkozás. (20 órától a kollégiumban kell tartózkodni!)
22.00 – 22.30 Készülődés a lefekvéshez.
22.30 Takaródó

 

SZOMBAT:

7.30 – 8.15 Reggeli
8.30 – 8.50 Matematikai szintfelmérő (előző hétvége anyagából)
8.50 – 10.10 Órarend szerinti foglalkozások.
10.30 – 12.00 Órarend szerinti foglalkozások
12.15 – 13.00 Ebéd
13.30 – 16.00 Látogatás a Miskolci Egyetemen
16.30 – 18.00 Órarend szerinti foglalkozások.
18.15 – 18.45 Vacsora.
19.00 – 20.00 Beszélgetés továbbtanulási lehetőségekről.
18.00 – 18.30 Vacsora
18.30 – 22.00 Öntevékeny klubfoglalkozás, játék
22.00 – 22.30 Készülődés a lefekvéshez
22.30 Takaródó

 

VASÁRNAP:

7.00 – 7.45 Reggeli
8.00 – 9.30 Órarend szerinti foglalkozások
9.45 – 11.15 Órarend szerinti foglalkozások
11.15 – Ebéd, hazautazás

  Időpont 9. osztály 10. osztály 11. osztály 12. osztály
Péntek 14.30 - 16.00 Róka Sándor Baloghné Cseh Judit Fejér Szabolcs Pintér Ferenc
16.30 - 18.00 Fejér Szabolcs Bíró Bálint Róka Sándor Baloghné Cseh Judit
Szombat 8.30 - 10.10 Bíró Bálint Róka Sándor Fejér Szabolcs Baloghné Cseh Judit
10.30 - 12.00 Fejér Szabolcs Pintér Ferenc Baloghné Cseh Judit Bíró Bálint
12.00-16.15 EBÉD, SZABADIDŐ
16.30 - 18.00 Bíró Bálint Fejér Szabolcs Pintér Ferenc Róka Sándor
Vasárnap 8.00 - 9.30 Róka Sándor Bíró Bálint Baloghné Cseh Judit Fejér Szabolcs
9.45 - 11.15 Baloghné Cseh Judit Róka Sándor Bíró Bálint Fejér Szabolcs

Az oldal cookie-t használ a felhasználói élmény javítása érdekében. Elfogadásával hozzájárul a cookie-k gyűjtéséhez. A cookie-król bővebben: wiki.