Bejelentkezés Regisztrálás

Bejelentkezés

cimer szines 200 akkrekival tehetsegpont alapitvany logo logo evopro colorfacebook-logo

Program és órarend - 2018. október 26 - 28.

  Időpont 9/1. csoport 9/2. csoport 9/3. csoport 10/1. csoport 10/2 csoport 11/1 csoport 11/2. csoport 12. osztály Olimpiai
csoport
Péntek 14.30 - 16.00 Csorba Ferenc Kiss
Géza
Veres
Pál
Szoldatics József Fonyó
Lajos
Erdős
Gábor
Pintér
Ferenc
Kubatov
Antal
Ábrahám
Gábor
17.15 - 18.00 Kiss
Géza
Veres
Pál
Fonyó
Lajos
Erdős
Gábor
Csorba Ferenc Ábrahám
Gábor
Kubatov
Antal
Szoldatics
József
Katz
Sándor
Szombat 8.30 - 8.50 Matematika szintfelmérő az 1. hétvége anyagából
8.50 - 10.20 Szoldatics
József
Ábrahám
Gábor
Csorba Ferenc Kubatov
Antal
Veres
Pál
Katz
Sándor
Kiss
Géza
Erdős
Gábor
Fonyó
Lajos
10.40 - 12.10 Ábrahám
Gábor
Katz
Sándor
Szoldatics
József
Veres
Pál
Pintér
Ferenc
Kubatov
Antal
Erdős
Gábor
Csorba
Ferenc
Kiss
Géza
12.10-16.15 SZABADIDŐ
16.30 - 18.00 Fonyó
Lajos
Csorba Ferenc Katz
Sándor
Pintér
Ferenc
Szoldatics
József
Veres
Pál
Ábrahám
Gábor
Kiss
Géza
Erdős
Gábor
Vasárnap 8.00 - 9.30 Veres
Pál
Szoldatics
József
Kiss
Géza
Fonyó
Lajos
Erdős
Gábor
Pintér
Ferenc
Katz
Sándor
Ábrahám
Gábor
Kubatov
Antal
9.45 - 11.15 Katz
Sándor
Fonyó
Lajos
Ábrahám
Gábor
Csorba
Ferenc
Kubatov
Antal
Kiss
Géza
Veres
Pál
Erdős
Gábor
Szoldatics József

 

ERDŐS PÁL MATEMATIKAI TEHETSÉGGONDOZÓ ISKOLA

2. hétvégéjének programja
Veszprém, 2018. október 26 - 28.

 

PÉNTEK
12.00 – 13.30 Érkezés a kollégiumba, regisztráció  (Városi Kollégium, Veszprém, Stadion u. 20 - 22.) Megközelíthető 4-es és 6-os helyi járattal a vasútállomásról is és a  buszpályaudvarról is.
14.00 – 14.20 Rövid megbeszélés a foglalkozások helyszínén (N épület 101-es termében, Veszprém Wartha Vince u. 1.) . Megjelenés kötelező!
14.30 – 16.00 Órarend szerinti foglalkozások
16.30 – 18.00 Órarend szerinti foglalkozások
18.15 – 19.00 Vacsora
18.30 – 22.00 Klubfoglalkozás
22.00 – 22.30 Készülődés a lefekvéshez.
22.30 Takaródó

 

SZOMBAT:

7.15 – 8.00 Reggeli
8.30 – 10.00 Órarend szerinti foglalkozások.
10.30 – 12.00 Órarend szerinti foglalkozások

12.15 – 13.00 Ebéd
13.00 – 16.15 Szabadidő
16.30 – 18.00 Órarend szerinti foglalkozások.

18.15 – 19.00 Vacsora
19.00 – 19.20 Aktualitások megbeszélése az ebédlőben.
Megjelenés kötelező
18.30 – 22.00 Öntevékeny klubfoglalkozás, játék
22.00 – 22.30 Készülődés a lefekvéshez
22.30 Takaródó

 

 

VASÁRNAP:

7.00 – 7.45 Reggeli
8.00 – 9.30 Órarend szerinti foglalkozások
9.45 – 11.15 Órarend szerinti foglalkozások
11.15 – Ebéd, hazautazás

 

Az oldal cookie-t használ a felhasználói élmény javítása érdekében. Elfogadásával hozzájárul a cookie-k gyűjtéséhez. A cookie-król bővebben: wiki.