Bejelentkezés Regisztrálás

Bejelentkezés

cimer szines 200 akkrekival tehetsegpont alapitvany logo logo evopro colorfacebook-logo

Pénzügyi tudnivalók

A pénzügyek lebonyolítását az idén is a Matematikai Tehetségekért Alapítvány (régi nevén Zalai Matematikai Tehetségekért Alapítvány) végzi, ezért a szállás és az étkezés díját a következő számlára kell befizetni:

Erdős Iskola alszámla: MaTe Alapítvány Erdős Iskola 11749015-21230336

Az alapítvány adatai:

  • Név: Matematikai Tehetségekért Alapítvány (MaTe Alapítvány)
  • Címe: 8800 Nagykanizsa, Zrínyi M. u. 18.
  • Adószáma: 18951303 – 1 – 20.

 

További fontos tudnivalók:


  1. Az adott hétvégére történő Internetes jelentkezés határideje 5 nappal a rendezvény kezdete előtti nap.
 
2. A hétvégi foglalkozások díjának befizetése banki átutalással működik. A pénzügyek lebonyolítását az idén is a Matematikai Tehetségekért Alapítvány (régi nevén Zalai Matematikai Tehetségekért Alapítvány) végzi, ezért a szállás és az étkezés díját a következő számlára kell befizetni:

Erdős Iskola alszámla: MaTe Alapítvány Erdős Iskola 11749015-21230336. Az alapítvány adatai:

  • Név: Matematikai Tehetségekért Alapítvány (MaTe Alapítvány)
  • Címe: 8800 Nagykanizsa, Zrínyi M. u. 18.
  • Adószáma: 18951303 – 1 – 20

A megjegyzés rovatba legyetek szívesek írjátok be mindenképpen a neveteket és az Erdős iskola nevet! Amennyiben valaki nem tud a teljes hétvégén részt venni, és időben szól Ujvári Orsolyának (ujvari@mik.uni-pannon.hu vagy 06-88-624-023), akkor lehetőség van arra, hogy ne kelljen a teljes hétvégét kifizetni.
4. Abban az esetben, ha az iskola vagy alapítvány, esetleg más szervezet a tanulói költséget átvállalja, akkor a ZALAMAT számlát küld a költségekről (étkezés és szállás) a befizetés kézhezvétele után. Erről legyetek szívesek e-mailt írni a info@zalamat.hu címre.
 
5. Váratlan esemény miatti lemondást, a rendezvényt megelőző csütörtök 9:00 óráig tudunk elfogadni. Az ezt követő lemondás esetén az étkezés költségét ki kell fizetni!
 

Üdvözlettel:
Dr. Pintér Ferenc

 

Amennyiben valakinek számlára van szüksége az legyen szíves az info@zalamat.hu címre

Az oldal cookie-t használ a felhasználói élmény javítása érdekében. Elfogadásával hozzájárul a cookie-k gyűjtéséhez. A cookie-król bővebben: wiki.