Kedves Diákok!

Az Erdős Pál Matematikai Tehetséggondozó Iskola 2018/2019-as tanévét szeptember utolsó hetében szeretnénk elkezdeni; 2018. szeptember 28. és 30. között.
Idén a jelentkezési lapok feltöltési határideje 2018. szeptember 17.
Kérünk Benneteket, hogy a jelentkezési lapokat mielőbb töltsétek fel a weboldalon a Foglalkozások/Jelentkezési lap feltöltése menüpont alatt. A feltöltés menüpont a profilod beállítási részéhez vezet, ott a lap alján kell kiválasztani a "Jelentkezési lap feltöltése" cím alatt, hogy upload, és feltölteni.

Emlékeztetőül írom, hogy jelentkezni és regisztrálni mindenkinek minden tanévben kell, a regisztráció nem helyettesíti a jelentkezést, és nem jelenti az automatikus felvételt! A jelentkezések beérkezése után döntünk a felvételről, melyről e-mailben értesítjük a diákokat.

Felhívjuk a figyelmeteket, hogy a szolnoki helyszínen  csak akkor áll módunkban az erdős iskola foglalkozásait megtartani, ha a regisztrálók száma elérni a 100 főt!